Forum PCM Game Strona Główna
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kalendarz na sezon 2017

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PCM Game Strona Główna -> Kalendarz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krzysinho
Administrator

PostWysłany: Pon Paź 22, 2018 6:07 pm    Temat postu: Kalendarz na sezon 2017 Odpowiedz z cytatem

Legenda:
F - etap płaski
H - etap pagórkowaty
M - etap górski

RR - etap/wyścig ze startu wspólnego
ITT - jazda indywidualna na czas
TTT - jazda drużynowa na czas

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lucasp17

PostWysłany: Pon Paź 22, 2018 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Time Trial Tour bardzo mi pasuję, jest taki wyścig zawodowy?

Co do kalendarza jest on mało przejrzysty. I dla mnie pozostaje kilka pytań. Kiedy jakie wyścigi są rozgrywane to przede wszystkim? Chyba że idziemy według realnych dni i zaczynamy za ponad dwa miesiące tak na prawdę, ale to w takim razie ja się raczej wypisuję. Jeśli jednak tak nie jest, to jakie są terminy na podawanie składu? Kolejna sprawa jakie wyścigi należą do jakich kategorii? Które są obowiązkowe?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maxvirrify

PostWysłany: Wto Paź 23, 2018 12:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lucasp17 napisał:
Time Trial Tour bardzo mi pasuję, jest taki wyścig zawodowy?

Co do kalendarza jest on mało przejrzysty. I dla mnie pozostaje kilka pytań. Kiedy jakie wyścigi są rozgrywane to przede wszystkim? Chyba że idziemy według realnych dni i zaczynamy za ponad dwa miesiące tak na prawdę, ale to w takim razie ja się raczej wypisuję. Jeśli jednak tak nie jest, to jakie są terminy na podawanie składu? Kolejna sprawa jakie wyścigi należą do jakich kategorii? Które są obowiązkowe?

Na granatowo WorldTour, na pomarańczowo .HC, białe niższa kategoria. Niektóre wyścigi nie są prawdziwe, to wszystko jest dosyć łatwe do domyślenia się. Nie byłoby sensu grać według realnych dni, zwłaszcza, że nie wszystkie wyścigi są realne. A daty kiedy wybieramy zawodników na jaki wyścig będą na bank podawane i tutaj ina grupie fb.

Jak dla mnie kalendarz jest spoko, jedyny minus to trochę brakuje wyścigów, aby planowanie kalendarza rzeczywiście miało sens pod względem liczby startów dla zawodników, ale zobaczymy jak to wyjdzie Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maxvirrify

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, zrobiłem uproszczony kalendarz na zasadzie starszych PCM`ów dla siebie, może komuś jeszcze się przyda, według mnie wyraźniej widać, które wyścigi pokrywają się datami, wszystkie etapy pagórkowate, górskie, brukowane i czasówki będą zaznaczane odpowiednimi symbolami:

P = Pagórkowaty etap
G = Górski etap
B = Brukowany etap
ITT = Indywidualna czasówka
TTT = Drużynowa czasówka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PCM Game Strona Główna -> Kalendarz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: