Forum PCM Game Strona Główna
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zgłaszanie do wyścigów - Styczeń 2017

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PCM Game Strona Główna -> Zgłaszanie do wyścigów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krzysinho
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2018
Posty: 38

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 2:19 pm    Temat postu: Zgłaszanie do wyścigów - Styczeń 2017 Odpowiedz z cytatem

Witam, oto czas na pierwsze zgłoszenia kolarzy do wyścigów Smile Do każdej jednodniówki załączony jest profil, natomiast do etapówek lista etapów, oraz profil wg mnie najważniejszego etapu Smile

Wzór zgłoszeń:
Cytat:
Nazwa wyścigu:
Ekipa:
Zgłoszeni kolarze:
1.
2.
itd.




Tour de Federated States of Micronesia - AUS - H - RR
Liczba kolarzy do zgłoszenia: 6-8



Warrnambool Classic - AUS - F - RR
Liczba kolarzy do zgłoszenia: 6-8



People`s Choice Classic - AUS - F - RR (w tym samym czasie odbywa się Colombia Oro y Paz)
Liczba kolarzy do zgłoszenia: 6-8



Colombia Oro y Paz - COL - 6 etapów (w tym samym czasie odbywa się People`s Choice Classic, REV Classic i New Zealand Cycle Classic)
Liczba kolarzy do zgłoszenia: 6-8



REV Classic - NZL - F - RR (w tym samym czasie odbywa się Colombia Oro y Paz)
Liczba kolarzy do zgłoszenia: 6-8



New Zealand Cycle Classic - NZL - 5 etapów (w tym samym czasie odbywa się Colombia Oro y Paz i Memorial Augusto Triana)
Liczba kolarzy do zgłoszenia: 6-8



Memorial Augusto Triana - COL - H - RR (w tym samym czasie odbywa się New Zealand Cycle Classic)
Liczba kolarzy do zgłoszenia: 6-8



Tour do Rio - BRA - 5 etapów (w tym samym czasie odbywa się Dubai Tour)
Liczba kolarzy do zgłoszenia: 5-7



Dubai Tour - UAE - 4 etapy (w tym samym czasie odbywa się Tour do Rio)
Liczba kolarzy do zgłoszenia: 5-7
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Merfi



Dołączył: 16 Paź 2018
Posty: 26
Skąd: Chełmno

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 3:30 pm    Temat postu: Merfi Cycling Team Odpowiedz z cytatem

Nazwa wyścigu: Tour de Federated States of Micronesia
Ekipa: Merfi Cycling Team
Zgłoszeni kolarze:
1. Julian Alaphilippe
2. Emanuel Buchmann
3. Anthony Delaplace
4. Jarlinson Pantano
5. Filippo Pozzato
6. Ben Swift
7. Paolo Tiralongo
8. Anthony Turgis

Nazwa wyścigu: Warrnambool Classic
Ekipa: Merfi Cycling Team
Zgłoszeni kolarze:
1. Moreno Hofland
2. Cees Bol
3. Andrew Fenn
4. Adam Hansen
5. Alexandre Pichot
6. Filippo Pozzato
7. Grzegorz Stepniak
8. Ben Swift

Nazwa wyścigu: People`s Choice Classic
Ekipa: Merfi Cycling Team
Zgłoszeni kolarze:
1. Moreno Hofland
2. Cees Bol
3. Andrew Fenn
4. Adam Hansen
5. Alexandre Pichot
6. Filippo Pozzato
7. Grzegorz Stepniak
8. Ben Swift

Nazwa wyścigu: Colombia Oro y Paz
Ekipa: Merfi Cycling Team
Zgłoszeni kolarze:
1. Jarlinson Pantano
2. Emanuel Buchmann
3. Anthony Delaplace
4. Primoz Roglic
5. Benjamin Thomas
6. Paolo Tiralongo
7. Troels Vinther
8. Mitchell Webber

Nazwa wyścigu: REV Classic
Ekipa: Merfi Cycling Team
Zgłoszeni kolarze:
1. Moreno Hofland
2. Cees Bol
3. Andrew Fenn
4. Adam Hansen
5. Alexandre Pichot
6. Filippo Pozzato
7. Grzegorz Stepniak
8. Ben Swift

Nazwa wyścigu: New Zealand Cycle Classic
Ekipa: Merfi Cycling Team
Zgłoszeni kolarze:
1. Julian Alaphilippe
2. Andrew Fenn
3. Adam Hansen
4. Moreno Hofland
5. Alexandre Pichot
6. Filippo Pozzato
7. Ben Swift
8. Anthony Turgis

Nazwa wyścigu: Memorial Augusto Triana
Ekipa: Merfi Cycling Team
Zgłoszeni kolarze:
1. Jarlinson Pantano
2. Emanuel Buchmann
3. Anthony Delaplace
4. Primoz Roglic
5. Benjamin Thomas
6. Paolo Tiralongo
7. Troels Vinther
8. Mitchell Webber

Nazwa wyścigu: Tour do Rio
Ekipa: Merfi Cycling Team
Zgłoszeni kolarze:
1. Julian Alaphilippe
2. Anthony Delaplace
3. Ben Swift
4. Benjamin Thomas
5. Paolo Tiralongo
6. Troels Vinther
7. Mitchell Webber

Nazwa wyścigu: Dubai Tour
Ekipa: Merfi Cycling Team
Zgłoszeni kolarze:
1. Moreno Hofland
2. Cees Bol
3. Andrew Fenn
4. Adam Hansen
5. Alexandre Pichot
6. Filippo Pozzato
7. Grzegorz Stepniak


Ostatnio zmieniony przez Merfi dnia Pon Paź 29, 2018 11:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maxvirrify



Dołączył: 16 Paź 2018
Posty: 27
Skąd: Kędzierzyn-Koźle

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troszkę lepsza wizualizacja jeśli chodzi o nakładające się ze sobą daty poszczególnych wyścigów:




Składy ActiveJet Team na wyścigi:


Tour de Federated States of Micronesia

Brice Feillu
Michael Gogl
Paweł Bernas
Matthew Hayman
Daniele Bennati
Cesare Benedetti
Sergey Lagutin
Vyacheslav Kuznetsov



Warnambool Classic
People`s Choice Classic
REV Classic

Fernando Gaviria
Boy Van Poppel
Jan-Willem Van Schip
Matthew Hayman
Daniele Bennati
Rui Sousa
Christopher Latham
Vyacheslav Kuznetsov



Colombia Oro y Paz
Memorial Augusto Triana

Brice Feillu
Javier Megias
Vicente Garcia de Mateos
Cesare Benedetti
Paweł Bernas
Paweł Cieślik
Martijn Keizer
Sergey Lagutin


New Zealand Cycle Classic

Fernando Gaviria
Boy Van Poppel
Jan-Willem Van Schip
Matthew Hayman
Daniele Bennati
Michael Gogl
Christopher Latham
Vyacheslav Kuznetsov



Tour do Rio

Michael Gogl
Christopher Latham
Cesare Benedetti
Boy Van Poppel
Sergey Lagutin
Rui Sousa
Adrian Lopez Garrido



Dubai Tour

Fernando Gaviria
Paweł Bernas
Jan-Willem Van Schip
Martijn Keizer
Matthew Hayman
Daniele Bennati
Vyacheslav Kuznetsov

_________________
ActiveJet Team


Ostatnio zmieniony przez Maxvirrify dnia Wto Paź 30, 2018 6:26 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kubala



Dołączył: 17 Paź 2018
Posty: 23

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Składy Looser Team na styczniowe wyścigi:

Tour de Federated States of Micronesia
Paul Martens
Igor Anton
Jonathan Dibben
Juan Sebastian Molano
Adrien Costa
Carlos Carneiro
Iuri Jorge
Kacper Nowicki

Warrnambool Classic
People`s Choice Classic
REV Classic

Riccardo Minali
Andrzej Bartkiewicz
Daniel Eaton
Guy Sagiv
Tomas Kalojiros
Domingos Goncalves
Tanner Putt
Daniel Biedermann

Colombia Oro y Paz
Thibaut Pinot
Guillaume van Keirsbulck
Eduardo Sepulveda
Sergey Chernetckii
Stijn Devolder
Christophe Noppe
Igor Anton

New Zealand Cycle Classic
Ilnur Zakarin
Jonathan Dibben
Domingos Goncalves
Andrzej Bartkiewicz
Daniel Eaton
Guy Sagiv

Memorial Augusto Triana
Igor Anton
Kacper Nowicki
Iuri Jorge
Carlos Carneiro
Adrien Costa
Juan Sebastian Molano

Tour do Rio
Michael Woods
Guillaume van Keirsbulck
Eduardo Sepulveda
Sergey Chernetckii
Stijn Devolder
Christophe Noppe

Dubai Tour
Paul Martens
Riccardo Minali
Jonathan Dibben
Juan Sebastian Molano
Igor Anton
Kacper Nowicki
Iuri Jorge
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adrian17



Dołączył: 20 Paź 2018
Posty: 25
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pepsi - Eurosport Team

Tour de Federated States of Micronesia
Pepsi - Eurosport Team
1.Jesper Asselman
2.Michael Carbel
3.Rei Onodera
4.Julien Berard
5.Franklin Six
6.Michele Scartezzini

Warrnambool Classic
Pepsi - Eurosport Team
1.Nicolas Maes
2.Michael Carbel
3.Rei Onodera
4.Julien Berard
5.Franklin Six
6.Jesper Asselman

People`s Choice Classic
Pepsi - Eurosport Team
1.Nicolas Maes
2.Michael Carbel
3.Rei Onodera
4.Julien Berard
5.Franklin Six
6.Jesper Asselman

Colombia Oro y Paz
Pepsi - Eurosport Team
1. Giacomo Nizzolo
2. Petr Vakoc
3. Alberto Losada
4. Neil van der Ploeg
5. Fabio Felline
6. Pieter Serry
7. Alessandro de Marchi

REV Classic
Pepsi - Eurosport Team
1.Nicolas Maes
2.Michael Carbel
3.Rei Onodera
4.Julien Berard
5.Franklin Six
6.Jesper Asselman

New Zealand Cycle Classic
Pepsi - Eurosport Team
1.Joe Dombrowski
2.Michael Carbel
3.Rei Onodera
4.Julien Berard
5.Franklin Six
6.Jesper Asselman
7.Nicola Maes

Memorial Augusto Triana
Pepsi - Eurosport Team
1. Giacomo Nizzolo
2. Petr Vakoc
3. Alberto Losada
4. Serghei Tvetcov
5. Michele Scartezzini
6. Jose Sarmiento
7. Anthony Roux

Tour do Rio
Pepsi - Eurosport Team
1. Fabio Felline
2. Petr Vakoc
3. Giorgio Bocciola
4. Rei Onodera
5. Lorenzo Fortunato
6. Harm Vanhoucke
7. Alberto Losada

Dubai Tour
Pepsi - Eurosport Team
1. Giacomo Nizzolo
2. Pieter Serry
3. Nicolas Maes
4. Anthony Roux
5. Michael Carbel
6. Franklin Six
7. Serghei Tvetcov
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MS91



Dołączył: 17 Paź 2018
Posty: 22

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nazwa wyścigu: Tour de Federated States of Micronesia
Ekipa: Team Virtu
Zgłoszeni kolarze:
1. Enrico Gasparotto
2. Andriy Grivko
3. Ivan Santaromita
4. Amund Grøndahl Jensen
5. Francis Mourey
6. Gianluca Mengardo
7. Jonas Poulsen

Nazwa wyścigu: Warrnambool Classic
Ekipa:Team Virtu
Zgłoszeni kolarze:
1. Roberto Ferrari
2. Boris Valee
3. David Boucher
4. Francis Mourey
5. Gianluca Mengardo
6. Jonas Poulsen
7. Emil Bækhøj

Nazwa wyścigu: People`s Choice Classic
Ekipa: Team Virtu
Zgłoszeni kolarze:
1. Roberto Ferrari
2. Boris Valee
3. David Boucher
4. Francis Mourey
5. Gianluca Mengardo
6. Jonas Poulsen
7. Emil Bækhøj

Nazwa wyścigu: Colombia Oro y Paz
Ekipa: Team Virtu
Zgłoszeni kolarze:
1. Wout Poels
2. Andrew Talansky
3. Marco Canola
4. Salvatore Puccio
5. Steve Morabito
6. Kaspar Schjønnemann
7. Konrad Gessner
8. Pit Leyder

Nazwa wyścigu: REV Classic
Ekipa: Team Virtu
Zgłoszeni kolarze:
1. Roberto Ferrari
2. Boris Valee
3. David Boucher
4. Francis Mourey
5. Gianluca Mengardo
6. Jonas Poulsen
7. Emil Bækhøj

Nazwa wyścigu: New Zealand Cycle Classic
Ekipa: Team Virtu
Zgłoszeni kolarze:
1. Enrico Gasparotto
2. Luke Durbridge
3. Roberto Ferrari
4. Boris Valee
5. David Boucher
6. Rune Almindsø
7. Gianluca Mengardo
8. Elia Favili

Nazwa wyścigu: Memorial Augusto Triana
Ekipa: Team Virtu
Zgłoszeni kolarze:
1. Wout Poels
2. Andrew Talansky
3. Marco Canola
4. Salvatore Puccio
5. Steve Morabito
6. Kaspar Schjønnemann
7. Konrad Gessner
8. Pit Leyder

Nazwa wyścigu: Tour do Rio
Ekipa: Team Virtu
Zgłoszeni kolarze:
1. Enrico Gasparotto
2. Salvatore Puccio
3. Roberto Ferrari
4. Konrad Gessner
5. Amund Grøndahl Jensen
6. Francis Mourey
7. Steven Cuesta

Nazwa wyścigu: Dubai Tour
Ekipa: Team Virtu
Zgłoszeni kolarze:
1. Boris Valee
2. Marco Canola
3. Elia Favili
4. Kaspar Schjønnemann
5. Jonas Poulsen
6. Antonio Nibali
7. Rune Almindsø
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomekk2704



Dołączył: 16 Paź 2018
Posty: 23

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skład drużyny Fiano Romano CT na styczniowe wyścigi:

GP MICRPNESIA:
1) Phillipe Gilbert
2) Tiesj Benoot
3) Cameron Meyer
4) Pello Bilbao
5) Robert Power
6) Dimitri Peyskens
7) Artem Nych
8. Alessandro Mazzi

WARRNAMBOOL:
1) Roy Jans
2) Marco Marcato
3) Florian Vachon
4) Mike Teunissen
5) Mark Renshaw
6) Simone Bernardini
7) Paul Ilenberger
8. Carloalberto Giordani

COLOMBIA ORO Y PAZ, MEMORIAL AT:
1) Pello Bilbao
2) Tiesj Benoot
3) Cameron Meyer
4) Mike Teunissen
5) Robert Power
6) Dimitri Peyskens
7) Michael O'Loughlin
8. Sylvian Moniquet

PEOPLE'S CHOICE, REV CLASSIC:
1) Roy Jans
2) Florian Vachon
3) Jeremy Lecroq
4) Filippo Fortin
5) Roy Courvers
6) Alexander Cataford
7) Laurens De Vreese
8. Riccardo Cenghialta

NEW ZEALAND CC:
1) Philippe Gilbert
2) Mark Renshaw
3) Artem Nych
4) Jeremy Lecroq
5) Florian Vachon
6) Simone Bernardini
7) Alessandro Mazzi
8. Carloalberto Giordani

TOUR DE RIO:
1) Marco Marcato
2) Filippo Fortin
3) Paul Ilenberger
4) Cameron Meyer
5) Sylvian Moniquet
6) Paul Ilenberger
7) Riccardo Cenghialta

DUBAI TOUR:
1) Roy Jans
2) Roy Courvers
3) Jeremy Lecroq
4) Laurens De Vreese
5) Dimitri Peyskens
6) Artem Nych
7) Philippe Gilbert
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sefore



Dołączył: 16 Paź 2018
Posty: 26

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Speed Car Motor Lublin



Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Zalewski



Dołączył: 16 Paź 2018
Posty: 23

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tour de Federated States of Micronesia
1 Dowsett
2 Soupe
3 Sevilla
4 Vilela
5 Munoz Perez
6 Stannard
7 Kristoff


Warrnambool Classic 
1Dowsett
2Soupe
3Sevilla
4Vilela
5Munoz Perez
6Stannard
7Kristoff

People`s Choice Classic 
1Dowsett
2Soupe
3Sevilla
4Vilela
5Munoz Perez
6Stannard
7Kristoff

Colombia Oro y Paz 
1Teuns
2Dupont
3Burghardt
4Munoz Perez
5Stannard
6Pardilla

REV Classic 
1Dowsett
2Soupe
3Sevilla
4Vilela
5Munoz Perez
6Stannard
7Kristoff


New Zealand Cycle Classic
1Dowsett
2Soupe
3Sevilla
4Vilela
5Munoz Perez
6Stannard
7Kristoff


Memorial Augusto Triana 
1Teuns
2Dupont
3Burghardt
4Munoz Perez
5Stannard
6Pardilla

Tour do Rio
1Dupont
2Burghardt
3Munoz Perez
4Stannard
5Pardilla

Dubai Tour 
1McNally
2Wagner
3Martinelli
4Dowsett
5Soupe
6Stannard
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shin38



Dołączył: 21 Paź 2018
Posty: 22

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Team New Zealand

Tour de Federated States of Micronesia
1. Gautier
2. Van der Sande
3. Jauregui
4. Vanreyten
5. Tanner
6. Magennis
7. Gozalbez

Warrnambool Classic
1. Kittel
2. Mezgec
3. Guardini
4. Willwohl
5. Vereecken
6. Jauregui
7. Penven

People`s Choice Classic
1. Kittel
2. Mezgec
3. Guardini
4. Willwohl
5. Vereecken
6. Jauregui
7. Penven

Colombia Oro y Paz
1. Van der Sande
2. Carapaz
3. Bernal
4. Bonnafond
5. Tanner
6. Vanreyten
7. Van Couter

REV Classic
1. Kittel
2. Mezgec
3. Guardini
4. Willwohl
5. Vereecken
6. Jauregui
7. Penven

New Zealand Cycle Classic
1. Kittel
2. Mezgec
3. Guardini
4. Willwohl
5. Vereecken
6. Jauregui
7. Penven

Memorial Augusto Triana
1. Pauwels
2. Cavagna
3. Monier
4. Honigh
5. Magennis
6. Van Couter

Tour do Rio
1. Kreuziger
2. Gautier
3. Herrada
4. Cavagna
5. Gougeard
6. Monier

Dubai Tour
1. Van der Sande
2. Carapaz
3. Bernal
4. Bonnafond
5. Tanner
6. Vanreyten
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CRonaldoxxx



Dołączył: 16 Paź 2018
Posty: 21

PostWysłany: Czw Lis 01, 2018 10:30 am    Temat postu: KGHM Squad Odpowiedz z cytatem

KGHM SQUAD na Styczeń

Tour de Federated States of Micronesia
1 Contreras
2 Orjuela
3 Roldan
4 Hosek
5 Gonzalez
6 Taciak



Warrnambool Classic
1 Dieteren
2 Frison
3 Ospina
4 Suryadi
5 Castrique
6 Velits


People`s Choice Classic
1 Vanspeybrouck
2 Page
3 Taciak
4 Roldan
5 Ospina
6 Gonzalez


Colombia Oro y Paz
1 Visconti
2 Fraile
3 Firsanov
4 Ladagnous
5 Contreras
6 Orujela

REV Classic
1 Richeze
2 Velits
3 Dieteren
4 Suryadi
5 Hosek
6 Koretzky



New Zealand Cycle Classic
1 Formolo
2 Terpstra
3 Taciak
4 Frison
5 Ladagnous
6 Koretzky



Memorial Augusto Triana
1 Brandle
2 Page
3 Ospina
4 Hosek
5 Vanspeybrouck
6 Gonzalez

Tour do Rio
1 Visconti
2 Velits
3 Firsanov
4 Ladagnous
5 Contreras
6 Suryadi

Dubai Tour
1 Richeze
2 Dieteren
3 Page
4 Taciak
5 Frison
6 Vanspeybrouck
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
L3mo



Dołączył: 16 Paź 2018
Posty: 20

PostWysłany: Czw Lis 01, 2018 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nazwa wyścigu: Tour de Federated States of Micronesia
Ekipa: UKS Dzbanów
Zgłoszeni kolarze:
1- Rigoberto Uran
2- Maxime Monfort
3- Tony Gallopin
4- Matti Breschel
5- Sylvain Chavanel
6- Damian Gaudin
7- Pavel Brutt
8- Simon Clarke
Nazwa wyścigu: Warrnambool Classic
Ekipa: UKS Dzbanów
Zgłoszeni kolarze:
1- Sasha Modolo
2- Jonas Van Genechten
3- Sylvain Chavanel
4- Damian Gaudin
5- Pavel Brutt
6- Simon Clarke
7- Alexander Kamp
8- Tonny Gallopin
Nazwa wyścigu: People`s Choice Classic
Ekipa: UKS Dzbanów
Zgłoszeni kolarze:
1- Jonas Van Genechten
2- Damian Gaudin
3- Pavel Brutt
4- Alexander Kamp
5- Kristian Haugaald
6- Martjin Tusveld
7- Juan Villegas
8- Tony Gallopin
Nazwa wyścigu: Colombia Oro y Paz
Ekipa: UKS Dzbanów
Zgłoszeni kolarze:
1-Uran Rigoberto
2- Monfort Maxime
3- Brayan Sanchez
4- Clarke Simon
5- Tolhoek Antwan
6- Chavanel Sylvain
7- Sacha Modolo
8- Juan Rendon
Nazwa wyścigu: Rev Classic
Ekipa: UKS Dzbanów
Zgłoszeni kolarze:
1- Jonas Van Genechten
2- Damian Gaudin
3- Pavel Brutt
4- Alexander Kamp
5- Kristian Haugaald
6- Martjin Tusveld
7- Juan Villegas
8- Tony Gallopin
Nazwa wyścigu: New Zealand Cycle Classic
Ekipa: UKS Dzbanów
Zgłoszeni kolarze:
1- Jonas Van Genechten
2- Damian Gaudin
3- Pavel Brutt
4- Alexander Kamp
5- Kristian Haugaald
6- Martjin Tusveld
7- Juan Villegas
8- Tony Gallopin
Nazwa wyścigu: Memorial Augusto Triana
Ekipa: UKS Dzbanów
Zgłoszeni kolarze:
1- Matti Breschel
2-Uran Rigoberto
3- Monfort Maxime
4- Brayan Sanchez
5- Clarke Simon
6- Tolhoek Antwan
7- Chavanel Sylvain
8- Sacha Modolo
Nazwa wyścigu: Tour du Rio
Ekipa: UKS Dzbanów
Zgłoszeni kolarze:
1- Matti Breschel
2-Uran Rigoberto
3- Monfort Maxime
4- Brayan Sanchez
5- Clarke Simon
6- Tolhoek Antwan
7- Chavanel Sylvain
8- Sacha Modolo
Nazwa wyścigu: Dubai Tour
Ekipa: UKS Dzbanów
Zgłoszeni kolarze:
1- Jonas Van Genechten
2- Damian Gaudin
3- Pavel Brutt
4- Alexander Kamp
5- Kristian Haugaald
6- Martjin Tusveld
7- Juan Villegas
8- Tony Gallopin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lukasz111



Dołączył: 16 Paź 2018
Posty: 20

PostWysłany: Sob Lis 03, 2018 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GP Micronesia
KKS Sparta

1.Bennett
2.Gesink
3.Bettaglin
4.Ryba
5.Blanco
6.Gene
7.Daniel

Warrnambool Classic

KKS Sparta
1.Porsev
2.De Buyst
3.Matysiak
4.Sole
5.Ryba
6.Bizkarra
7.Greenberg

Colombo Oro y Paz
KKS Sparta

1.Cummings
2.Bennett
3.Plaza
4.Marque
5.Lawless
6.Oborski
7.House

People's Choice Classic
KKS Sparta

1.Porsev
2.Ryba
3.De Buyst
4.Raim
5.Gene
6.Sole
7.Bizkarra

REV Classic
KKS Sparta

1.Matysiak
2.Raim
3.Gene
4.Pardini
5.De Buyst
6.Gatto
7.Van Hooydonck

New Zealand Cycle Classic

KKS Sparta

1.Gesink
2.Ryba
3.Blanco
4.Pardini
5.Sole
6.Van Hooydonck
7.Matysiak
8.Daniel

Memorial Augusto Triana
KKS Sparta

1.Bennett
2.Marque
3.Gene
4.Gatto
5.Greenberg
6.Raim

Tour do Rio

KKS Sparta

1.Gatto
2.Lawless
3.Greenberg
4.Plaza
5.Daniel
6.Ryba
7.Oborski

Dubai Tour

KKS Sparta

1.Cummings
2.Matysiak
3.Gene
4.Blanco
5.De Buyst
6.Sole
7.Marque
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rafał



Dołączył: 16 Paź 2018
Posty: 21

PostWysłany: Sob Lis 03, 2018 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GP Micronesia
Mosice Cycling Team
1.Madrazo
2.Fedi
3.Carvajal
4.Mesa
5.Ferasse
6.Blain
Warrnambool Classic
1.Franczak
2.Kurek
3.Huff
4.Madouas
5.Ganna
6.Jules

Colombo Oro y Paz
1.Mamykin
2.Eisel
3.Kangert
4.Le Montagner
5.Laas
6.Ganna
People's Choice Classic
1.Theuns
2.Kurek
3.Franczak
4.Huff
5.Mesa
6.Blain
REV Classic
1.Fedi
2.Madouas
3.Carvajal
4.Madrazo
5.Ferasse
6.Jules
New Zealand Cycle Classic
1.Lindeman
2.Madouas
3.Carvajal
4.Huff
5.Mesa
6.Blain
Memorial Augusto Triana
1.Madrazo
2.Lass
3.Kurek
4.Franczak
5.Ferrase
6.Senechal
Tour do Rio
1.Fedi
2.Jules
3.Eisel
4.Le Montagner
5.Blain

Dubai Tour
1.Sagan
2.Huff
3.Carvajal
4.Kurek
5.Franczak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PCM Game Strona Główna -> Zgłaszanie do wyścigów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




xup.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

darmowe fora | bitcoin vanity address generator | bitcoin | bitcoin paper wallet | darmowe fora phpbb | bitcoin wallet | bitcoin easy wallet | bitcoin wallet address